Finecon Liising - Sinu ettevõtte liisingupartner

Meie ambitsioon on lihtne ja selge – soovime tõusta Eesti eelistatuimaks liisingupartneriks! Eeldused selleks annab meile väga pikk, põhjalik ja praktiline kogemus – tänaseks on meie kogemuste kontol üle 1 200 finantseerimistehingu ning veelgi suurem rasketehnika haldus-, hooldus- ja müügitehingute arv.

Oleme 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Töötame vastutustundlikult ning veatus kooskõlas kõikide Eesti ja Euroopa finantseerimisreeglite ja heade tavadega.

Meie eesmärgiks on pakkuda Sulle sobivaimat finantseerimisteenust. Seda koos lubadusega, et iga Sinu esitatud müügiarve saab meie poolt tähtaegselt tasutud.

Lubame, et sobilikud seadmed, masinad või muu vara saab välja valida iseseisvalt, endale sobiliku tarnija kaudu, kusjuures liisingulepingus kokkulepitud kuumakse ja rendiperiood jäävad kogu perioodi vältel muutumatuks.

Meiega jääb iga mees oma liistude juurde ehk et kaupmees müüb vara ning finantseerija müüb liisingu. See annab igapäevaseks äritegevuseks vajaliku usalduse ning töörahu.

Risto Kriik

juhatuse liige
risto.kriik@finecon.ee